Kdo jsme

AHOJ

JSME LYŽAŘI VOKD

jsme trenéři, instruktoři a děti, co propadli lyžování. Jsme oddíl sportovního lyžování, což znamená, že pilujeme techniku k dokonalosti bez potřeby lyžařského drilu typického pro závodníky. Naším cílem je pobyt na horách v kolektivu dětí s výbornými lyžařskými schopnostmi a širokým spektrem lyžařských dovedností.

Tam kde lyžařské školy a školní kurzy končí, my začínáme…

chci vědět více
proč to děláme

Lyžujeme srdcem

Skvěle lyžovat nás prostě baví. Jenže s lyžemi na nohou se narodili jen Stenmark, Herman Maier nebo Bank. My ostatní musíme odlyžovat hodiny na svazích, nabrat sílu tělocvičně, pilovat obratnost a koordinaci. To vše poskytujeme pod vedením certifikovaných trenérů a instruktorů, kteří využívají nejen bohaté zkušenosti získané a předávané během více než 57-mi leté existence našeho oddílu od r. 1960.

Tréninky probíhají celoročně. Na podzim a jaře 1x týdně v tělocvičně, na in-line bruslích. Přes zimní sezonu trénujeme 2x týdně na Vaňkově kopci, Skalce a Vrbně pod Pradědem. A bez soustředění by to samozřejmě nešlo, děláme jak zimní, tak „suché“ soustředění.
Organizujeme také závody pro děti.

To vše je náš recept na výborné lyžování, které neustále baví a přináší skvělé pocity.
Lyžujeme nejdřív srdcem, pak lyžemi.

0
počet členů
zapálených do lyžování
0
roků zkušeností
které do vás dostaneme
0
Hodin
odtrénováno na sněhu
pořádáme soustředění

Alpy i Jeseníky

Intenzivní lyžování, videorozbory a závody nakonec. Ostatní děti, hory, skvělé prostředí. Protože soustředění lyžařsky posunují dopředu přímo skokem.